کاشت مو و ابرو

خدمات کاشت مو و ابرو

هیرفیلر، مزوتراپی و پی آر پی، کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل
کم پشت شدن موهای سر، ریش و سبیل و کم حجم و نازک شدن موهای ابرو همگی می‌توانند تاثیر منفی بسیار زیادی بر چهره افراد گذاشته و گاهی سن ما را تا چندین برابر بالاتر نشان‌دهند.

به همین دلیل است که افزایش طبیعی حجم موهای سر، صورت و ریش و سبیل همیشه دغدغه افراد بوده و پزشکان هم تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده و در نهایت روش‌های مختلف کاشت موی طبیعی را که اثرات فوق‌العاده‎‌ای داشته را به‌کار گرفته اند.

بر همین اساس، در کلینیک زیبایی، جوانسازی، لاغری و کاشت موی گلبرگ هم مجرب‌ترین پزشکان متخصص در زمینه کاشت مو گردهم آمده اند تا زیبایی را با بالاترین کیفیت، به شما هدیه کنند.
کاشت مو و ابرو

چرا کاشت مو؟

امروزه می‌توان کاشت مو طبیعی به روش برداشت ریشه‌های مو از قسمت‌های پر پشت و کاشت در قسمت‌های کم پشت را، به عنوان نتیجه بخش ترین راه درمانی برای افزایش رشد مو معرفی کرد. راهی که در طول چندین سال در حوزه پزشکی، متدهای جدیدی برای بهبود و اثرگذاری هر چه بیش‌تر آن کشف شده است. از جمله متدهای کاشت مو می‌توان به FUE، FUT و SUT اشاره کرد.
 
کاشت ابرو هم نوعی کاشت مو است که افرادی که به علل مختلف ابروهای خود را از دست داده‌اند یا ابروهای بسیار نازک و کم‌ پشت دارند از این عمل جراحی استفاده می‌کنند تا این زیبایی از دست رفته خود را جبران کنند. این روش، مشابه روش‌های کاشت مو می‌باشد و هزینه این جراحی با توجه به فرد و میزان ریزش موی او متغیر است.
 
کاشت ریش و سبیل نیز نوعی عمل کاشت مو است که محبوبیت بسیتری در عصر جدید پیدا کرده است. کاشت ریش و سبیل فرآیندی است که طی آن موهای نازک روی صورت پر‌تر می‌شوند و سن مردان را بالاتر نشان می‌دهد.
_

سوالات متداول

_
اطلاعاتی وارد نشده است!
doctor-2

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک گلبرگ، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.